.

.

2020 корейски елегантни Mirco павирани кубични циркониеви цветни обеци за жени Модни сватбени булчински парти бижута Pendientes

2020 корейски елегантни Mirco павирани кубични циркониеви цветни обеци за жени Модни сватбени булчински парти бижута

BGN 4.00
BGN 6.72
-40 %
Сума


Марка:
CARLZHU
Тип метали:
цинкова сплав
Произход:
CN (Произход)
Стил:
Моден
Номер на модела:
E2353
Форма модел:
РАСТЕНИЕ
Материал:
Метал
Пол:
Жени
R

Най-добри сделки